[TITLE]INFOMAX "Mój Dom&ogród" 1[/TITLE]

Spalarka ogrodowa OC służy do spalania produktów pochodzenia organicznego, powstałych w przydomowych ogrodach. Branża Sprzątanie to dziedzina, w której firma "Dom&ogród Małgorzata Kowalska" prowadzi swoją działalność od kilku lat. Zakres branżowy objął szerokie spektrum zagadnień, od architektury krajobrazu, oraz mebli ogrodowych i urządzeń zraszających i obiektów wodnych, poprzez drzewa i krzewy ozdobne i owocowe oraz kwiaty cięte, rośliny doniczkowe i nasiona, aż do szklarni, sprzętu ogrodniczego oraz akcesoriów do urządzania placów zabaw.


Gotowy do użycia grzybobójczy preparat kontaktowy do wykorzystania w dom u i w ogrodzie. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą żyć nowocześnie, chcą wiedzieć więcej budownictwie, chcą wyposażyć swoje mieszkanie, dom, ogród w ciekawe rozwiązania, nowe technologie. Ponadto będzie można zapoznać się z nowymi technologiami, dzięki którym można sterować całym domem czy mieszkaniem, a także z zaletami fotowoltaiki czy pomp ciepła.


Domy energooszczędne; domy drewniane; materiały konstrukcyjne; ocieplanie ścian; elewacja i fasady; dachy; izolacje dachowe; systemy odwodnień dachowych; instalacje i osprzęt; kominki; odnawialne źródła energii; nawierzchnie; ogrodzenia i bramy; okna, osłony, drzwi, bramy, ogrodzenia; sensible home; wyposażenie ogrodów; okładziny ścienne: drewniane, kamienne, tworzywowe, betonowe; tynki, farby, tapety; wyposażenie wnętrz; podłogi, parkiety; schody i balustrady; wyposażenie łazienki; wyposażenie kuchni; spa&wellness; chemia budowlana; narzędzia i sprzęt budowlany; usługi; transport.


W kiermaszu ogrodniczym weźmie udział kilkudziesięciu wystawców z terenu całej Polski, prezentujących: szeroką gamę kwiatów ogrodowych i domowych, ciętych, drzewek i krzewów owocowych i ozdobnych, bylin, ziół, nasion, cebul kwiatowych, traw, roślin wodnych, iglaków i innych roślin ozdobnych, nawozów, sprzętu ogrodniczego, mebli ogrodowych, altan, architektury ogrodowej, akcesoriów i wyposażenia ogrodów, kamieni ozdobnych, stolarki, ogrodzeń, kominków itp.


W ofercie produkty z takich kategorii jak: Akcesoria domowe, Dekoracje i wyposażenie, Kuchnia i jadalnia, Łazienka i WC, Ogród, Oświetlenie, Salon i sypialnia oraz Świece i znicze. Do tworzenia ogrodów w szkle, wykorzystane zostaną paprocie i kwiaty doniczkowe które są tolerancyjne na złe warunki. Pies na szczęście wyrósł mi z tych wybryków, natomiast do dziś nie mogę zostawić go w ogrodzie bez opieki, ponieważ nawet po bardzo intensywnym treningu biegowym, ogród przekopuje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *